Avatar uživatele
Dalaran_noCZ

Proč mě lidi odsuzují, jak by jste reagovali vy?

Nosím bombra, ohrnuté džíny, osrůvek na hlavě, boty Steel. Poslouchám dubstep,dnb,roc­k,pop,screamo apod, jen je Justina biebera a jemu podobné. Nejsem nacista ani fašista mám k tomu odpor. Proč jsou lidi tak povrchní a odsuzují mě jen za to že nosím tyhle věci. Jaký by jste měli názor na mě vy? Zkuste si mě jen představit v tomhle oblečení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanulka11, Jikra, redy, Illines, anonym před 4118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

ze jsi skinhead …!!! jenomze vetsina lidi si spoji tento druh obleceni z nacisty a fasisty… pritom skini nemaj z nacizmem a fasizmem vubec nic spolecneho…!!!!! ja mam skiny rad…!!! proty ci to ctou a zavrhuji tak si poctete …tady a preberte si to jak chcete …http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Skinhead a jeste doporucuji podivat se na tenhle kousek …na netu ho urcite najdete …vsak vite asi kde ..http://www.csfd­.cz/film/205577-byt-skinheadem/ …
Doplňuji:
btw …kasli na lidi ..a svy uniformy ze nevzdavej…!!!.lidi jsou bl**i a maj spoustu predsudku …spise pokud se na tebe divaj spatne tak se jim to pokus vysvetlit a uved veci na pravou miru…!!!

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Proč? Protože dnešní společnost odsoudí kohokoli, kdo nejde s davem, resp. s nimi. Už je to tak zažité, jsem na tom podobně, ale spíše co se názorů týče.
Nejlepší je najít komunitu, která je Tobě podobná a se kterou bys zvládl sympatizovat. Bohužel to není zase tolik snadné.
Každopádně za mě palec nahoru. Nesnižuj se na úroveň ostatních, kteří tě odsuzují, nestojí ti za to.
Mimochodem, steely mě na zimu taky čekají. Jen je budu muset vyhrabat a nakrémovat, když už, tak už.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Mam podobny problem-jsem rokerka(rocker) a chodim v tom uz pres 32 let a to mi bude skoro 60.Take na mne koukaji,ze se to uz v mem veku nehodi.Maji bohuzel smulu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

První pohled dělá dojem a názor. Ten styl, který si popsal si lidé spojují s hnutím Skinhead, mě osobně to nevadí, absolutně lidi nesoudím podle oblečení, ale pokud nějak soudím, tak podle chování. Ale je fakt, že to, co nosíme odráží svým způsobem osobnost člověka – viz Illines/Rockerka – určitě to nenosí jen tak, ale protože je to zosobnění jejího oblíbeného stylu. A pochopitelně oblečením a celkovým vzhledem vyjadřujeme svůj názor – to je nejsnazší způsob, jak to „předvést“ svému okolí. Někdo se za oblečení (nějaký styl) i schovává, jiný chce být členem nějakého sdružení, někam patřit, napodobuje své vzory. Pak jsou inivátoři, ti, kteří udávají styl, ale také slepí otroci módy, kravaťáci nebo ti, které zajímá jen pohodlí, atd.
Btw – Jak jsi přišel zrovna na tenhle styl oblékání? Co se ti na něm líbí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co se divíš? První dojem dvakrát neuděláš! Chceš svým zjevem vyvolat nějaký dojem, do něčeho se stylizuješ, tak ti nemůže vadit když se ti to daří a okolí přiměřeně reaguje.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Dobrý, je to tvoje věc, proč se vůbec ptáš když je to tvůj styl?
Sem jaká sem komu to vadí jeho problém

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RedC22

Obávám se, že si tě představit tak úplně nedovedu, protože hromadu tebou použitých pojmů neznám (a nechce se mi to teď hledat).

Nicméně divím se, že ti ještě nedošlo, že tvůj zevnějšek je první věc, kterou cizí člověk vyhodnocuje. Lidé prostě škatulkujou, obzvlášť pokud tě neznaj. A pokud vypadáš jako někdo, od koho očekávají, že by s ním mohli mít problémy, tak s tebou tak jednají. Tak to je a nezměníš to.
Doplňuji:
Existuje jedno české přísloví, které výstižně charakterizuje to, co jsem se snažil sdělit: „Šaty dělaj člověka.“

Upravil/a: RedC22

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Milý mladý vole. Toho vola mi prosím tě odpust, tak jsme se za mých mladých let (je mi 64let) oslovovali . To vůbec neřeš. Buď svůj .Tak tohle všechno sem si prožil v šedesátých létech páč sem nosil dlouhý vlasy neboli háro (mánička) chodil jsem v květovaných hadrech , policajti šli po mě jako slepice po flusu, problémy v praci kvůli vzhledu no to bylo děsný. Samozřejmě dneska na to koukám úplně jinak ale kdybych byl mladej asi bych do toho šel znova!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Za to tě chválím, máš styl ;) To máš vidět když vyjdem s punkerama v uplých kalhotech(jsou to normálně dámský a nosíme to aby se nám to nemotalo do řetězu u kola) No a ostatní na nás taky čumí, ale je nám to fuk.
Doplňuji:
Ale jinak chodím v normálním oblečení a žádnej teplouš fakt nejsem.

Upravil/a: panxnotdead

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

V čem chodíš je jen tvoje věc – jsi asi ještě dost mladý ,takže dáš na mínění druhých .
Pokud tvé chování je v pohodě – nenech se nějakým kritikami rozhodit.
Taky chodím v tom ,v čem se cítím dobře a že trochu víc nesplývám s davem je mi fuk Již od mládí jsem se snažila provokovat a mít svůj styl a nikdo mi nebude diktovat co mám mít nebo ne. I když někdy to bylo a je dost těžké. Buď zkrátka svůj .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lleni

Sou to blbci kašli na ně protože chyba bude asi v nich..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek