Isarrix

Proč mě kluk začal ignorovat?

Mám kamaráda (pokud se tedy dá za kamaráda považovat), se kterým jsem se před nedávnem seznámila na Facebooku. Psali jsme si celkem často a on se o mě docela zajímal – neustále mi pokládal různé otázky (a já jemu taky samozřejmě), svěřoval se mi se svými problémy, docela jsme se poznali a já už ho začala považovat za svýho kámoše, když jsem ho potkala, a on mě úplně ignoroval. Jako bych tam nebyla. Myslela jsem si, že si mě třeba jenom nevšiml. Normálně jsme si dál psali. Ale stalo se to víckrát… Jenom jednou jsme se pozdravili. Jinak mě přehlíží. Přitom když jsme se ještě neznali a potkali jsme se, tak se na mě normálně díval. Potkávali jsme se (a potkávame se) každý den. Od doby, co si píšeme, mě v reálu ignoruje (ale na Facebooku je úplně v pohodě). A taky ho teď potkávám opravdu každý den, někdy i dvakrát za ten den a když se na něj nedívám, on se na mě dívá, a jakmile se na něj taky podívám, okamžitě se podívá jinam a dělá, že mě nevidí a že tam nejsem. Co si o tom mám myslet?

Odpovědi
Hlada

Kamarád zřejmě trpí nějakou psychickou poruchou. Naučil se komunikovat virtuálně, živý kontakt ale nezvládá. Přestaňte si psát. To je problematická komunikace, která, jak vidíš, k ničemu nevede. Jestli nemůžete být spolu, tak si raději povídejte po telefonu nebo Skype.

Alesh

Napadají mě asi dvě možné příčiny: buďto je to taková ta „oběť“ dnešního světa = virtuality nebo hraje nějakou hru, příp. v kombinaci s ostychem. No, je velký problém, zeptat se ho teda na tom FB, proč tě „naživo“ ignoruje? Řadou dobře mířených otázek, intrik a manipulací bys to z něj mohla vytáhnout, ne? 😉