Mp2

Proč mě hovor na 156 přepojil do vzdáleného mésta ?

Po ulici nám tu pobíhal vlčák. Naštéstí na ulici nikdo nebyl a všichni byli za plotem svého pozemku.
Kdyby byl nékdo venku, dopadlo by to špatně.

Volal jsem 156, aby sem 2kilometry z Kutné Hory někdo přijel. V telefonu se představila policie Hradec Králové..

Já to ignoroval. Myslel jsem, že je třeba obsazeno a přepojilo mé to jinam nebo že to volá stejně na 158… a řekl jsem, že v Kaňku volně pobíhá vlčák, že je celkem agresivni.
Paní se mé zeptala, kde ten Kaňk přesně je…
Řekl jsem, že z Kutné Hory směrem na Kolín..

Zarazilo mé, když mi paní řekla… „a vy jste v tom Kaňku??“ … V pozadí byl slyšet pes a říkám, že ano, že ho vidím…
Paní mi řekla… „no já vás jenom zastavím, voláte na 156 a kdybyste byl v Kaňku, tak vás to přepojí na Kutnou Horu nebo do Kolína…“..... Předat to prý nemůže, ale může mi dát kontakt na služebnu nebo ať si zavolám na.158..... .. Tssseeee.....
Zavolal jsem znovu 156, zvedl to někdo jiný a já mu řekl odkud volám a že jsem před chvili volal taky 156, ale presnerovalo mě to jinam…
Řekl ať volám 158…

Jak je tohle možné ?
Jak mě může odmítnout a zpochybnit, ze jsem na daném místě ? ..

Chyba v přesměrování i v přístupu policie..

Odpovědi
WTLS

Zřejmě asi signál z jiného vysílače, taky se mi párkrát stalo, že mě to přepojilo do města vzdáleného 20km, jen mě zaráží že 70km?
Policie ČR na 158 s tím nemá co dělat, tohle musí vyřešit městská, je to nesmysl, kdykoli zavoláte na 158 ohledně zatoulaneho psa, ani nestačíte doříct a hned vám oznamuji ať voláte 156…
Nechápu jak se Vám to povedlo 70km :D
Ale to stou policii bych řešil :)

Kryšpín

Vlny skáčou