Proč mě furt bolí hlava?

Prosím poradte mi, už asi 10 dní mě strašně bolí hlava -.- pomale nevím čí sem, natož abych se zvládala s tím učit, nemutete mi poradit co mam delat?
Možná že je to kvůli tomu že nepiju, ale já sem se v tom už polepšila a piji více,a také je možné možný, že mě ta hlava bolí ze sourozenců, ale proč už 10 dní? Paralen neo jiné prášky si brát nechci, nechci se cpát práškama. děkuju moc za rady, prosím......
Doplňuji:
Nevím jestli to s tím souvisí, ale je mi strašná zima dneska, a doma topíme, máme doma 25 stupnů, ale uplně se mě klepali zuby zimou dneska, a taky mě jak už jsem zminovala v předchozích otázkách při hluboké nádechu píchá skoro naboku u plic. K doktorovi zajít nechci, protože možná to nic není, a nechcu vypadat jako malé dítě, které si ztěžuje na prkotinu. a chodím do školy, nechci zůstat doma, zanedbala bych látku a testy, a pak bych dannou látku těžko chápala a musela si dopisovat testy.

Nejlepší odpověď
ivzez

Hanko, co blbneš?!?
Už jsme ti přece napsali, abys šla k doktorovi.
Uvědom si, že na dálku nikdo diagnostikovat
nedokáže, takže ti ani nemůžeme poradit.

Ještě jednou:
Bolest hlavy sice nemusí nic znamenat,
ale závazně to může jenom lékař poté,
co tě vyšetří.

Bolest hlavy ale může být signálem
nějakého problému. Ani ten nelze
bez vyšetření stanovit.

Takže šupem k doktorovi!!!!

Další odpovědi
zzzzz

Více pít, sníst i nějaké vitamíny, někdy může hlava bolet ze špatného polštáře, nesedět u PC 🙂

quentos

podle té intenzity to spíš bude zablokovaná páteř, vyhledejte chiropraktika…

klumprt

Typický případ nedostatku vápníku.

PetrXY

Udělej to, co ti radí „ivzez“. Běž k lékaři. Jak můžeš tvrdit, že k lékaři nechceš, že to možná nic není? Ty to víš předem? Nechci tě děsit ale už si u někoho viděla nebo si četla o tom, jak vypadá pořádný záchvat neléčené migrény?