Jourdadgay

Proč mě bolí přirození?

Je v něm nějaký technický problém?

Nejlepší odpověď
quentos

To nikdo neví. Diagnostikovat přes internet zatím nikdo neumí, příčin to může mít řadu a vy nejste ani s to specifikovat, jaké přirození máte. Ani nemluvě o tom, že nedokážete smysluplně formulovat větu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nesmíš tolik honit, každej ví, že všeho moc škodí …

annas

Přes net se nedá žádný problém řešit, zvlášťě kdy uvádíte, že jde o technický problém.

Navštivte urologa, určitě vám poradí. Řeší i jiné než technické problémy.

nyjono

Ty bys měl vědět, co jsi s ním dělal.
A když to povíš svému lékaři, možná ti řekne proč tě bolí.
A taky bys asi měl specifikovat kde a jak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Nahlášeno. Chceš zjevně mermomocí ban, a taky ho dostaneš.

led

quentosová duševná nemoc sa volá veľká znalosť českého jazyka a k tomu sa pridružujú aj veľké vedomosti.
Máte pravdu mnohým táto choroba chýba, aj keď sa navonok tvária, ako múdry cap…

Hufnágl

led
Já raději 🐖👅 Českého jazyku se nenažeru.

annas

Hufnágl,

oni neznají, že nejen chlebem živ je člověk, ale i slovem českého jazyka, nikoliv jazyku …

Už podruhé jste přiznal, že čeština není pro nich, takže proč kritizují úpravy? Ke svým chybám se oni těžko přiznávají.

Hufnágl

Vždyť jsem si vědom, že dělám chyby, ale …