Matthew

Proč mě alkohol nenechá spát ??? :)

Ostatní členové rodiny nebo kamarádi by ho ještě '''zařezávali'' zatím co já když se i trochu napiju tak nemůžu spát. Proč mě alkohol nedá spát ? Je to snad kvůli nějakým doznívajícím účnků alkoholu, kvůli dehydrataci ? :)

Nejlepší odpověď
beer

Buď rád, že ti to funguje takto.
Takové množství alkoholu tě asi povzbudí a nemůžeš proto usnout. Jestliže by ses napil víc, sice usneš, ale asi ti bude druhý den blbě..
Zkušenost ))

Další odpovědi
Drap

Na každého jedince může alkohol působit trošku jinak.

redy

třeba nechlastat a sportovat :D

marci1

Alkohol pomůže lépe usnout, ale způsobí nekvalitní spánek. Narušuje chemické procesy, které jsou pro vydatný spánek nutné. Údajně asi 58% osob má problém po požití alkoholu se spánkem.

Zdroj: http://www.al­koholik.cz/za­vislost/clanky_a_sta­tistiky/spanek_a_al­kohol_kvalita_span­ku_po_poziti_al­koholu.html