Lurius

Proč Marku Ebenovi chodí ochotně do pořadu tolik světových osobností?

Vždycky mě to zajímalo, co z toho mají?

Nejlepší odpověď
Vojta24

To je prosté, moderátoři se dělí na ty u kterých si nikdy nemůžete být jisti tím co na vás vytáhnou a jaký trapas z toho bude (například Kraus) no a na ty kteří jsou pravým opakem a u kterých si můžete být jisti že vždy budou komunikovat empaticky a nikdy nepřipustí aby se host cítil v kterékoliv chvíli nekomfortně, jako je třeba Eben, a kteří by dokázali hostit i anglickou královnou. Většina slavných osobnosti, věřte tomu nebo ne, preferuje právě tu druhou skupinu 🙂 Proto tak často přijmout pozvání u Marka Ebena protože vědí, že to nemůže dopadnout špatně a svému renomé mohou u takového moderátora pouze pomoci.

Další odpovědi
Kepler

Možná hraje svou roli i to, že je z rodiny slavných skladatelů (Petr Eben, Ilja Hurník), ale především je to inteligentní moderátor s jemným humorem. Prostě je to osobnost.

mosoj

Líbí se ti ten pořad proto že je zajímavý, nebo proto že z toho někdo něco má?