Terésis

Proč máme za přítele obě takový kretény?:(

Naši kluci jsou nejlepší kamarádi. Kteří se pořád jeden před druhým předhánějí…:/ Znáš to? takový to když se bavíš s jedním:) a je to hrozně fájn:)) a pak se přidá ten druhej a ten první se začne neuvěřitelně předvádět?:/ Jestli jo, tak nám prosím poraď, nevím už co dělat:/:))
Díky moc:))

Nejlepší odpověď
mosoj

Každé divadlo potřebuje diváka. Otázkou je kdo je větší kretén.

Další odpovědi
anonym

Co jste si vybraly ,to máte,to byla jen vaše volba.Možná se to časem změní až budete jen sami s partnery.

Děda Louda

Vrána k vráně sedá.

bolak

Jedna česká průpovídka „Každý má co si zaslouží.“ to celkem rozumně vysvětluje. Je tím myšleno to, že chováš-li se jako debil, nemůžeš se divit že se na tebe lepí samí debilové, jelikož oni si myslí že je to tvá normální povaha, a tak nějak jim připadá že byste si mohli rozumět. Stejně tak ženská kterou chlap 20 mlátí a ona s tím přesto zůstává, s tím že je to kvůli dětem, se nemůže potom divit, když děcka v 16 utečou z domu a už neprojeví zájem se s ní stýkat, když jim dobrovolně připravila takovýhle dětství.

Mirdas

Partnery nám nikdo nepřiděluje, ty si vybíráme.

MacBack

Tak v nadpisu píšete, že jsou to „kreténi“ a pak píšete, že je to hrozně fajn… Tak se rozhodněte, než něco napíšete…

Agneta

Protože si je zasloužíte :DDD