Proč máme trubky v mediích?

Dnes jak na čt1,tak i na primě,reportér a reportérka říkají,cituji:
slovo permanentní:ale oni říkali oba dva slovo pernametní,jak to,že cenzura v telkách na slovíčka neexistuje?
děkuji za příspěvky

Nejlepší odpověď
gecco

U ´hlasatelů´ je mnohem důležitější, jak jsou přijímáni ´davem´, nějakej ´češtinář´ nikoho nedojímá…
Mimochodem – dneska už i ČT má děsné reportéry/ky, o komerčních TV ani nemluvě. A proč? – protože jsou levní/é a diváka ´nenudí´ ten ´samej´ xicht…
😉
Nekoukám se na to.

Agneta

Je to pro klientelu nad 60 :DDD
to se hned pozná…s reklamou na klouby a záda…s vyvětlováním „detailů“ starým lidem nesrozumitelným…:DDDDDDDD