zvedavaholka

proč mám ve společnosti roztěkaný pocit?

Vždy,když jdu ven, nebo prostě mezi lidi,tak cítím ,jako by se ve mě něco svíralo, cítím se nejistá a nedokážu se uvolnit , důvod neznám ☹ má to taky někdo tak?

Nejlepší odpověď
zjentek

to proto, že jsi ještě normální- vnímavá a citlivá. Dnes si myslíš, že je ti to na obtíž a za to ti nemalou měrou můžou ti, co mezi ně chodíš. Až už ten pocit mít nebudeš, bude už ti vlastně všechno jedno ..už si ani nevzpomeneš, kdy to v tobě zabili. Pak už ti bude stačit k životu kus žvance ..velký kus žvance ,)

Další odpovědi
rigormortis

Máš jen jemnou fóbii nebo úzkost z neznámých lidí…to má spousta lidí.
Dokud nemáš nějakou ataku tak je to v pohodě…zkus chodit více ven, ono se to tím sice nevyléčí, ale symptomy zmizí.

veronika36

Já jsem opak, ale to vůbec neřeš. Je to nervozita a nejistota v těch lidech, zkus prostě si dát třeba sluchátka a soustředit se na ty písničky a zkus hodně / hluboce dýchat..