panenka

Proč mám u děti v pokojíčku obraz s TV programy pěkný a v obýváku mě to zrní?

Dobrý den mám kábelovku a už delší dobu mám problémy s programy např Barandov je v pokojíčku kvalitní a v obýváku ho nemůžu vůbec naladit.Známý mě řekl že je to v káblu můžete mě poradit co udělat abych v obýváku měla tak pěkné programy jako mají děti v pokojíčku moc děkuji

Nejlepší odpověď
Hykam

Pravděpodobně to bude opravdu v tom kabelu.
Nechte si od někoho předělat koncovky na koaxiálním kabelu, zřejmě se někde dotýká stínění se středovým vodičem nebo není stínění vůbec připojeno.

Další odpovědi
elektrikář

Zkuste si půjčit jiný koax a vyskoušejte pokud není skřípnutý nebo jinak mechanicky poškozený kroucením zkuste znova namontovat koncovky. Pokud je zalitá v plastu z kabelu 10 cm odříznout a namontovat nový konektor