Martina44

Proč mám tolik oblíbených stránek na FB, a ve skutečnosti se mi nezobrazí ani jedna?

když rozkliknu stránky označené jako to se mi líbí na Fb mám jich prý 2642… ve skutečnosti se mi nezobrazí ani jedna… jak je to možné?

Odpovědi
nikolqa.o

U některých stránek stačí, když jim dáte Like na fotku/status/video, které sdílel někdo z Vašich přátel. Automaticky se Vám pak budou zobrazovat příspěvky z této stránky. Už jsem se s tím také setkala, ale né moc často.

Řešila jsem to tak, že jsem si na každou stránku najela a musela jsem zrušit „To se mi líbí“.

Martina44

smazala jsem „to se mi líbí“ posledních 2 let a nic se nezměnilo…