Avatar uživatele
Hanasaky

Proč mám tak nevzhledné bradavky?

Je mi 15 let a mám velké a vystouplé bradavky, opravdu mě to celkem štve.Doposud to žádnému klukovi zřejmě nijak nevadilo ale opravdu je to hnusné..Je to jako kdybych měla špičaté prsa :-/..Nejde to nějak změnit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4778 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Buď hrdá na svoje prsa, kdybys měla vpáčené bradavky, to by byl problém. Takto je to úplně normální.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

jestli to doposud žádnému klukovi nevadilo, kde je problém? Hledáte ho, kde není

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

V budoucnu to oceníte až budete kojit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Jako chlap tady na svou smrt přísahám,že žádnému klukovi se tvé bradavky zdát jako nevzhledné nebudou.Jako hnusné už vůbec!Naopak!! Budou nadšeni,kdykoliv se jich budou moci dotýkat!!! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sejtanka

Chlapům se to naopak líbí,tomu věř a nestresuj se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

V 15 je mnoho detailů těla velkým problémem. Ale to tělo ještě roste a trápit se psy v tomo věku asi není to nejdůležitější. A vsa´d se, že v osmdesáti letech budeš s prsy řešit zcela jiné problémy.
Ale co mne zarazilo – je mi 15 let a dosud to žádnému klukovi nevadilo. Tak nevím – vypadá to celkem na slušnou předváděcí frekvenci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Presne tak,co by za to jine daly.
Nektere zpevacky maji najmute profesionalky,ktere se jim pred vystoupenim snazi naopak bradavky masirovat a ztuzit,aby je mely pri zpivani co nejlepe videt. Tedy slysel jsem to tady v USA v televizi na MTV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pup12345

Co by za to jiné ženské daly.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek