Zuzik

Proč mám stín ikonek na ploše modré? Nechci to mít modré

Dobrý den, potřebovala bych od vás pomoct. Já jsem tenkrát na něco klikla a teď mám od té doby furt stíny od ikonek modré, a já bych chtěla abych je měla normální průhledné, prosím napište mi přesný postup. PS: Moc vám děkuji a dostanete užitečnou :D

Nejlepší odpověď
Marc

Předpokládám že používáte Windows XP.
Pokud ano tak by mělo pomoct toto→ klikněte pravím tlačítkem myší na volnou plochu – Vlastnosti – Vzhled – Efekty – A je tam možnost na zaškrtnutí „Zobrazovat stín pod nabídkami“ ten „odkříškujete“ a mělo by to být tak jak si přejete.
Doufám že má rada pomohla.