Avatar uživatele
Heřman

Proč mám slabou výdrž baterie v mobilu.

Čím jsem si mohl zničit baterii že se dost často vybíjí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

www: Baterky se neformátují, ale baterky se FORMUJÍ.
Pokud baterka je už „špatná“, tak ji zkuste ěnkolikrát znovu zformovat, oddálíte tím její „smrt“. Takže vybít, nabít, rychle vybít, nabít a takhle to několikrát zopakovat.
Rychlé vybití = pustit bluetooth, infraport, wifi, surfovat po internetu, přehrávat si písničky na internetu, vibrovat, hrát náročné hry a podobné náročné operace. dělat s mobilem.

Většinou ty baterky se dají pořídit kolem 3–4 stovek. Kupujte pokud možno originální a když ne, doporučím značku baterií CPA.

Pozn.: Pokud máte levný smartphone (chytrý telefon), tak je to normální. něco jiného jsou třeba Nokie a podobné, kde je ta výdrž většinou nadprůměrná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Možná ji nezformátovals, může být stará, nekvalitní ap. Taky je možné, že provádíš s mobilem takové úkony, které ji rychle vyčerpají.
Málo info na přesnější odpověď.
Doplňuji:
To Bedy:
Ale běž, tady nejsme na žádném speciálním fóru, takže bych to tak šíleně neviděl. Běžně se používá obojí a všem je jasno oč jde. A to je přece důležité. 😉

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

vyrobce vetsinou uvadi v mamualu jak dlouho vydrzi baterie nabita bud je stara nebo mas zaply nejaky veci napr …(Bluetooth a jine zrouty energie …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Může být stará, nebo nekvalitní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Zkus jí vyndat a nechat odpočinout.
Viz Diskuze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šárina13

Může být stará, nebo si jí mohl zničit častým nabíjením…příčin může být víc, doporučuju koupit novou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ahold

Mám 3 roky starou Nokii. Začala se mi taky rychle vybíjet. Vydržela max. 24 hod i když jsem na telefon ani nesáhla.
I zakoupila jsem originál baterii novou ve značkové prodejně. Měsíc všechno O.K. a najednou zase 24 hod. a dost.
Šla jsem reklamovat. Baterii si vzali na přeměření. Zatím čekám.
A pointa? Vrátila jsem starou baterii do telefonu a šlape jako hodinky.
Tak jsem z toho jelenec.

před 4116 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika