maschera

proc mam porad hlad?

Odpovědi
hanulka11

Buď málo jíš …proto máš hlad- nebo jíš nesprávná jídla.

LucyOnTheSky

Protože máš velký výdej energie. Trochu uber na tempu 🙂. Jestli Tě to trápí (sníš zásoby pro celou rodinu), před plánovaným jídlem vypij sklenici teplé vody – prý to zahání největší pocit hladu.

Jsemtady

protože jsi ještě nejedla

poa.li

Někdy pojem hlad zaměňujeme s „pouhou“ chutí.. Někdy jíme jen ze zvyku – denní rituál. Nebo pro ukrácení dlouhé chvíle. Je třeba podívat se do sebe a zjistit skutečné pohnutky..