Proč mám nejraději logické hry a střílečky mne neoslovují, ačkoliv si někdy nějaké demo zahraju?

Nejlepší odpověď
iceT

Protože jsi dospělý a víš,že logická hra je pro tebe prospěšnější než nějaké pobíhání s pistolkou střílení do lidí,i když je to jen hra.

Další odpovědi
redy

Vím já?
nejsi asi žádnej bojovník,každej má rád něco jinýho

anonym

Česílko, ono změny přicházejí s přibývajícími lety. Zřejmě tě již období „stříleček“ minulo. Navíc logika daleko účinněji procvičuje mozek a řekla bych, že po zvládnutí logické hry je pocit spokojenosti na úplně jiné úrovni.
Zkoušela jsem oboje a logické hry mi také sedí více.

Já mám rad strategie nebo fps strilecky, ale ne takové kde jen bezite a strilite. Mám rad taktizovani a spolupraci s dalšími hrací.

ladaadal

Protože kdyby se všem líbil jeden druh her, tak by se ostatní ani nevyvýjely. Prostě se ti líbí nějaký druh her stejně jako holek, sportu nebo filmu. A někomu jinému se líbí zase něco jiného…

Sarrow

I střílečka může být výbornou logickou hrou, zde můžu zmínit například stealth akce Metal Gear Solid a Hitman.

Já osobně jsem srdcový hráč adventur, které jsou postavené na příběhu (často bývá předlohou kniha) a logice, kdy se musí hráč s omenými prostředky vypořádat se vzniklou situací nebo se správně rozhodnout, bohužel je tento žánr pro svou prakticky nulovou akčnost téměř mrtvý :/

Můžu doporučit prvního Posla Smrti, geniální hra :)

anonym

4154, strategie jsou taky výborné, to kombinace akce a přemýšlení

anonym

iceT, kašlu na prospěšnost, jen mne to baví vyřešit úkol. V tom má ocko recht, je to jiná úrověň spokojenosti.

iceT

No,podstata tkví v tom,že tě to baví a to je důležité,mě zase baví hledačky.

anonym

ty mám nejradši, teď včera jsem si koupil jednu z mnoha sběratelských sérii, tzn. že mám tři, které mají k sobě vztah.

iceT

To bude to Loutkové divadlo že jo?
Ale vím že sběratelské edice jsou jen o kousek delší

Sůwa

pro iceT – jsi můj člověk, taky mne baví hledačky. Pořád hledám někoho takového, nemůžu se pohnout ve hře od Špidly „Zelený měsíc“. Znáš ji? 🙂

iceT

Znám,mám,nedoh­ranou,ale na špidla stránkách je komplet návod krok za krokem,bez něj to nepůjde ani omylem.Vida už našla.
Mělo by teď vyjít Loutkové dívadlo,to má tři díly-záhada štěstíkova,nevinné duše a ztracené město.mám Zlý duch,Černý kocour,Zachraň syna,Kouzelné obrazy a i jiné ani názvy si nepamatuju.

Sůwa

Já mám některé „špidlovky“ vlastní a něco od sousedky, ale stahuji si ještě tady:
http://www.dou­blegames.tv/lan­guage/cz.html
Jsou sice za 99,–, nebo 2× 99,–, ale jsou super 🙂

Sůwa

Stačilo tady položit otázku a ten návod jsem našla :
http://www.spi­dla.com/text-navod-ke-hre-zeleny-mesic/
I tak mne ale zajímá, které hledačky hraješ 🙂

anonym

Ocko, sice věkem se mění x věcí, ale logiku miluju od dětství. Tady ses u mne minula.

anonym

Nenech se mýlit. To přece nevylučuje skutečnost, že jsou jedinci vyspělejší než je jejich okolí a vrstevníci. Mám ráda lidi, kteří ční nad průměr.