Avatar uživatele
anonym

Proč mám nejraději logické hry a střílečky mne neoslovují, ačkoliv si někdy nějaké demo zahraju?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, redy, anonym, gagaga před 3809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Protože jsi dospělý a víš,že logická hra je pro tebe prospěšnější než nějaké pobíhání s pistolkou střílení do lidí,i když je to jen hra.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Vím já?
nejsi asi žádnej bojovník,každej má rád něco jinýho

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Česílko, ono změny přicházejí s přibývajícími lety. Zřejmě tě již období „stříleček“ minulo. Navíc logika daleko účinněji procvičuje mozek a řekla bych, že po zvládnutí logické hry je pocit spokojenosti na úplně jiné úrovni.
Zkoušela jsem oboje a logické hry mi také sedí více.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Já mám rad strategie nebo fps strilecky, ale ne takové kde jen bezite a strilite. Mám rad taktizovani a spolupraci s dalšími hrací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Protože kdyby se všem líbil jeden druh her, tak by se ostatní ani nevyvýjely. Prostě se ti líbí nějaký druh her stejně jako holek, sportu nebo filmu. A někomu jinému se líbí zase něco jiného…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

I střílečka může být výbornou logickou hrou, zde můžu zmínit například stealth akce Metal Gear Solid a Hitman.

Já osobně jsem srdcový hráč adventur, které jsou postavené na příběhu (často bývá předlohou kniha) a logice, kdy se musí hráč s omenými prostředky vypořádat se vzniklou situací nebo se správně rozhodnout, bohužel je tento žánr pro svou prakticky nulovou akčnost téměř mrtvý :/

Můžu doporučit prvního Posla Smrti, geniální hra :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

4154, strategie jsou taky výborné, to kombinace akce a přemýšlení

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iceT, kašlu na prospěšnost, jen mne to baví vyřešit úkol. V tom má ocko recht, je to jiná úrověň spokojenosti.

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

No,podstata tkví v tom,že tě to baví a to je důležité,mě zase baví hledačky.

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ty mám nejradši, teď včera jsem si koupil jednu z mnoha sběratelských sérii, tzn. že mám tři, které mají k sobě vztah.

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

To bude to Loutkové divadlo že jo?
Ale vím že sběratelské edice jsou jen o kousek delší

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

pro iceT – jsi můj člověk, taky mne baví hledačky. Pořád hledám někoho takového, nemůžu se pohnout ve hře od Špidly „Zelený měsíc“. Znáš ji? 🙂

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Znám,mám,nedoh­ranou,ale na špidla stránkách je komplet návod krok za krokem,bez něj to nepůjde ani omylem.Vida už našla.
Mělo by teď vyjít Loutkové dívadlo,to má tři díly-záhada štěstíkova,nevinné duše a ztracené město.mám Zlý duch,Černý kocour,Zachraň syna,Kouzelné obrazy a i jiné ani názvy si nepamatuju.

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já mám některé „špidlovky“ vlastní a něco od sousedky, ale stahuji si ještě tady:
http://www.dou­blegames.tv/lan­guage/cz.html
Jsou sice za 99,–, nebo 2× 99,–, ale jsou super 🙂

před 3808 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Stačilo tady položit otázku a ten návod jsem našla :
http://www.spi­dla.com/text-navod-ke-hre-zeleny-mesic/
I tak mne ale zajímá, které hledačky hraješ 🙂

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ocko, sice věkem se mění x věcí, ale logiku miluju od dětství. Tady ses u mne minula.

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nenech se mýlit. To přece nevylučuje skutečnost, že jsou jedinci vyspělejší než je jejich okolí a vrstevníci. Mám ráda lidi, kteří ční nad průměr.

před 3808 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby