Smack

Proč mám malej penis?

Malej

Nejlepší odpověď
Emefej

Protože ti nevyrostl.

Další odpovědi
anonym

Co znamená malý penis? Je to třeba jen tvoje subjektivní představa. Velikost také není v rámci penisu klíčová, naopak mít příliš velký také není snadné.

S velikostí moc člověk nezmůže, ale myslím, že se s tím dá dobře být :)

Kepler

¨To se podívej, jaký ho má tatínek, je to do jisté míry dědičná záležitost. Ale klid, i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Důležitější než velikost je souměřitelnost orgánů.

aliendrone

No jo, to víš, někdo ho má velký, jiný zase malý. Takový zjentek ho má malého jako novorozeně > 52cm/3,5kila! A to je přitom úplnej žabař proti jinému zdejšímu erotochlívnému buldozeru dívčích srdcí (nebudu ho jmenovat, abych nedělal reklamu)! ;) :D :D

Rada? Znáš tu píseň:
„Máš-li ho malého nezoufej,
strč ho do úlu, zabouchej!“;) :D :D

nyjono

Co přesně znamená malej?
To je hodně relativní pojem.

Pedro83

Mrkni tady na ten článek, tady jsou dobře napsané realistické řešení – https://www.ba­nanek.cz/blog/jak-docilit-zvetseni-penisu/

Kepler

alien: copak Zjentek. To neznáš tu slovenskou sprostonárodní písničku? Ej na hornom Pováží, sedem kilo xxxx váží?