Ivory

Proč mám jinou barvu ejakulátu?

Ahoj, jsem čtrnáctiletý kluk a při onanování mám trochu jinčí barvu ejakulátu. Zatímco kámoši ji mají bílou, já ji nmám takovou vybledlou nebo spíš našedlou. Znamená to nějaký problém nebo mám být v klidu?

Nejlepší odpověď
quentos

barva ejakulátu odráží skladbu jídelníčku. Obzvlášť ve Vašem věku bych si z toho nic nedělal.

Zdroj: http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2008­0611084347AAx­qYDy

Další odpovědi
marci1

Buď úplně v klidu. http://www.an­drocare.cz/ne­plodnost-05.html

anonym

Buď v klidu. Nezáleží na barvě ejakulátu, ale na spermijich, které se v něm nachází!

Beer4Real

Pozvi si domů víc kamarádů a udělejte společný test, třeba má někdo podobnou barvičku jako ty.

mosoj

Protože tě to děláš ve dne v noci.

petra15

Jsem tady nova a nestacim koukat, co se tu vsechno dozvim, ale jsem rada tu o sexu dost mluvi
Doplňuji:
oprava: ze se tu o …

nanif

Jestli to nebude mít souvislost s tvým nickem 🙂

marci1

Nemohli byste prosím tazateli odpovědět seriózně ? Seriózně se ptá, má zájem o své zdraví.

petra15

rada bych mu seriozne odpovedela, ale semeno jsem jeste buhuzel nikdy nevidela, to by se melo ale prave v techto dnech zmenit, nevim jak na to, uz jsem s pritelem nejaky cas intimne, ale stale nic

marci1

Samozřejmě jsem tím nemyslela Vaši odpověď. Podle některých mužů nemáme co mluvit do „mužských“ otázek. To mě pobavilo . 🙂

jpau

Zatím jsem nenašel ani jednu neseriozní odpověď. Trošku to na mě působí tak, že úplně neumíš nahlédnout do praktických zákoutí této problematiky (ve věku 13–15 let jsi očividně nebyla kluk). Takže klid 😉.