Avatar uživatele
Ivory

Proč mám jinou barvu ejakulátu?

Ahoj, jsem čtrnáctiletý kluk a při onanování mám trochu jinčí barvu ejakulátu. Zatímco kámoši ji mají bílou, já ji nmám takovou vybledlou nebo spíš našedlou. Znamená to nějaký problém nebo mám být v klidu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, jjj123456789 před 3764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

barva ejakulátu odráží skladbu jídelníčku. Obzvlášť ve Vašem věku bych si z toho nic nedělal.

Zdroj: http://answer­s.yahoo.com/qu­estion/index?qid=2008­0611084347AAx­qYDy

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Ivory Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Buď úplně v klidu. http://www.an­drocare.cz/ne­plodnost-05.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Buď v klidu. Nezáleží na barvě ejakulátu, ale na spermijich, které se v něm nachází!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

Pozvi si domů víc kamarádů a udělejte společný test, třeba má někdo podobnou barvičku jako ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Protože tě to děláš ve dne v noci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Jsem tady nova a nestacim koukat, co se tu vsechno dozvim, ale jsem rada tu o sexu dost mluvi
Doplňuji:
oprava: ze se tu o …

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nanif

Jestli to nebude mít souvislost s tvým nickem 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Nemohli byste prosím tazateli odpovědět seriózně ? Seriózně se ptá, má zájem o své zdraví.

před 3763 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

rada bych mu seriozne odpovedela, ale semeno jsem jeste buhuzel nikdy nevidela, to by se melo ale prave v techto dnech zmenit, nevim jak na to, uz jsem s pritelem nejaky cas intimne, ale stale nic

před 3762 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě jsem tím nemyslela Vaši odpověď. Podle některých mužů nemáme co mluvit do „mužských“ otázek. To mě pobavilo . 🙂

před 3761 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jpau

Zatím jsem nenašel ani jednu neseriozní odpověď. Trošku to na mě působí tak, že úplně neumíš nahlédnout do praktických zákoutí této problematiky (ve věku 13–15 let jsi očividně nebyla kluk). Takže klid 😉.

před 3763 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek