petka.s

Proč mám jedno prso větší než druhé?

Nejlepší odpověď
Drap

To už tak u lidí je. Nejsme souměrní. Ani obě poloviny obličeje nejsou stejné, Pravý a levý ukazovák se také mírně liší, stejně jako ostatní prsty a spousta dalších věcí. Budeš se s tím muset smířit, nebo jít na plastickou operaci.

Další odpovědi
marci1

Asymetrie prsou je „normální a častý jev.“ Obě dvě poloviny těla nemáme souměrné. 🙂

https://www.tri­ola.cz/magazin/66_sty­ling-asymetrie-prsou

Arne1

Aby to bylo zajímavější

Klaproth

Dej sem nějaké fotky, ať to můžeme odborně posoudit.

Kryšpín

Je zapotřebí digitální šupleru a přeměřit ze všech stran, v leže ve stoje, v předklonu, ráno, večer, před i po souložení a.t.d.

dubraro

To je normální, nikdy nejsou úplně stejné.
BTW: Dnes již vysloužilá pornoherečka Dolly Buster odstartovala módu silikonem vylepšených poprsí právě kvůli tomu, že měla prsy hodně rozdílného tvaru a nechala si je operativně opravit.

Edison

Absolutní symetrie je dokonce nehezká.