Katy1

Proč mám brambory gumové a scvrklé?

Můj manžel je experimentátor. Letos jsme brambory nepřihrnovali tak jako každý rok. Jen při sadbě byly zahrobkované. Potom jsme už jen vršily zaschlou posekanou trávou. Při sklizni je pod keříkem jedna nebo dvě pěkné brambory a zbytek jsou maličké scvrklé a gumové brambůrky. Spíš vypadají jako nádory na kořenech. Čím to může být? Děkuji za odpověď Katy1

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, to je tím experimentováním … ne, popravdě, brambory vyrostou kdekoli, jen potřebujou nutně vodu, jakoukoliv vlhkost … ta tráva bejt mokrá, mohlo to bejt lepší …