_136

Proč majitel nemovitosti v daném státě nemůže automaticky získat občanství daného státu?

Z jakého důvodu majitel koupené nemovitosti(dům,byt,r­estaurace,hotel,far­ma)v daném státě nemůže automaticky získat občanství daného státu když platí řádně daně. děkuji

Odpovědi
Ametyst

Protože je zde čekací lhůta. Občanstvím získává práva jako mají domorodci, tedy např. i volební právo. Když budou např. Saúdové skupovat nemovitosti, jako to dělají na Teplicku, pak půjdou volit muslimy a brzy spláčeme nad tím, kde to žijeme.