Weroniq

proč mají zahraniční tv logo uprostřed obrazovky?

když koukám na některé seriály v původním anglickém znění nahrané z televizí jako abc, nbc, cbs a další, tak mě překvapilo, že dost z nich má logo dole uprostřed obrazu a ne v rohu jako naše televize a navíc ho vůbec neskrývají, naopak tam ještě promítají miniupoutávku na další pořad, což naše televize začínají taky okoukávat :/

Nejlepší odpověď
led

Tým spôsobom sa bránia pirátskemu kopírovaniu svojho vysielania. Ak to pirátovi neprekáža nahrá si to i tak, ale skúste predať DVD s filmom, kde je takéto logo?

Další odpovědi
anonym

Je to regulérní ochrana autorských práv a zároveň vlastní reklama.
(Opět tu někdo kecá do všeho a jako obvykle, chybně).