Avatar uživatele
ANGET

Proč mají všemocní strach?

Když jsou, jak o sobě slyší z okolí, všemocní …

A jsou o tom bezmezně přesvědčení …

A jsou všemocní … proč mají strach? a z čeho ?
Doplňuji:
protože jsou podělaní? a proto se jim daří 🙂

Upravil/a: ANGET

Zajímavá 0 před 3611 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Největší strach mají…ABY SE NA TO NEPŘIŠLO, JAK PŘIŠLI K MAJETKU a další strach mají…ABY JIM HO NĚKDO NEUKRADL..proto velké ploty, kamery, ochranky apod.
A další strach mají ..Z PŘEVRATU, tedy kdyby se dělnický lid naštval a chtěl je lynčovat.
Za komunistů toto nebylo…nikdy jsem neviděl to, co jsem popisoval prve, že by někdo měl.Ani vysocí komunističtí pohlaváři (od okresního tajemníka KSČ výše po ředitele fabrik) takováto zařízení měli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

Anget
z ceho bych mela mít strach ?

před 3611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Strach musí mít všichni kdo NEPOCTIVOU CESTOU přišli k majetku či různým výhodám.
Jenže to my, poctiví lidé, asi nepochopíme.
A pokud jste poctivý člověk, tak strach mít nemusíte.Ale pokud jste „Princess“ ( i když nevím co to znamená, ale asi člověk, který MUSÍ MÍT VŠECHNO IN), tak byste se měla zamyslet, jestli Vaše finanční aktivity, jsou v mezích zákona.

před 3611 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Moje financní aktivity jsou : taxi, restaurace, výstavy, oblecení…no tak vidís, ze toho moc nepotrebuji a jsem skromná a "poctivá /clovek.:-) A Princess (anglisismus)musím být proto, ze to krásné ceské slovo princezna znamená uz bohuzel rovnou pitomá…:-)

před 3611 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek