Agneta

Proč mají v amerických filmech všichni xˇandy ?

Doplňuji:
xšandy, nebo taky kšandy :DDD
nepodařilo se mi dát háček na x

Nejlepší odpověď
marci1

Aby jim nepadaly kalhoty pod pupek. U nás by je měli také někteří páni s bříškem nosit. 🙂

Další odpovědi
anonym

To jenom šviháci.
Drsňáci nosí opasky – a drsní drsňáci opasky s kolty*) proklatě nízko zavěšenými.
😉
___
*) v případě Arnolda jsou nízko zavěšeny kulomety

setapouch

Koukám na Desperada a Šelma Hájková kšandy nemá… Možná proto, že je to koprodukční, nevím.

cochee

Protože jsou všichni zpuchlí minimálně jak já a tam je pásek jednak nepohodlný a jednak nespolehlivý. A taky si myslím, že šle (v tom slově háček nad iks nepotřebuješ) nosil Larry King a všichni se po něm opičí, bo je mediálně známá osobnost a tam všichni čumí na TV. (Larry ale zase je suchý jak březová metla, tak nevím.)

Agneta

mowla >>>> to se mi líbilo…takže jenom „šviháci“, tedy fešáci :D

anonym

Švihák je švihák…
Koukni na starý westerny, jací byli kaubojové fešáci – i když – někteří, vlastně taky nosili kšandy.
😉

Agneta

:DDD