Xanada

Proč mají rajčata ze zahrady tuhou slupku?

Rajčata jsou pěstována na slunném místě ,každý druhý den byla v podvečer zalita. Jedná se o odrůdu Tornádo a Stupické. Hnojení Cererit a gran. slepičák. Chutově jsou dobrá,ele mají jakoby tuhou kožovitou slupku.
Nebyla chemicky ošetřena.

Nejlepší odpověď
Drap

Jsou čerstvá, nepodtržená. Tak má rajče vypadat. Nech ho týden ležet po utržení a i slupka začne měknout.

Další odpovědi
mzm

No, ono taky záleží na druhu. Zrovna mám na zahradě asi 4 druhy, a každý má tu slupku trochu jinou. Jaké mám druhy netuším, já to jen zalívám a jím. :)

Jedny jsou červené hodně kulaté, ty mají slupku celkem tenkou, další jsou červené takové připláclé, ty mají zase slupku celkem tuhou.

mosoj

Buď rád, že jsou chuťově dobrá! I ty doma pěstované, jsou modifikované a začínají chuť ztrácet.