xiperio

Proč mají někteří tzv. pachatelé, když je vedou, v televizi rozmazaný obličej?

Vůbec tomu nerozumím. Vedou ho k soudu a má ho rozmazaný. Pak se dívám na druhý kanál a tam vedou druhého a ještě řeknou jeho jméno. A na druhý den v bulváru si přečtu i kde bydlí. Postrádám v tom nějakou logiku.

Nejlepší odpověď
Arne1

Logika je v tom jen ta, že ten chudáček lump má větší práva než my ostatní.

Další odpovědi
Kepler

Pokud vím, jedná se o nezletilé pachatele. Podle zákona musí zůstat anonymní.
https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/ano­nymita-mladistvych-zlocincu-zustava-rozhodl-soud-40109437

Kryšpín

Poněvadž by byla porušena lidská práva než bude obviněn, na př. ta dáma co zabila v Praze policistu a dva těžce zranila po nehodě prováděla škleby jak Hurvajs se Špejblem a bylo foto rozmazáno. Možná také dostane tvrdý flastr 5 let podmínku, jak ten hokejčusta co zabil u HK nevinného a utekl do pole jak pěti letý klučina, měl zaplatit půl milionu náhrady, ale jelikož má řadu exekucí tak nemá z čeho.

quentos

Já zas nevidím logiku v tom, psát na konci otázky tečku.

xiperio

No sice co všechno dovedete a umíte, toho máte profilu na celou stránku, ale co takhle si zajít změřit zrak?

Emefej

Co to meleš o zraku? Měls tam tečku, než ti to quentos opravil.