Disraeli

Proč mají někteří muži silnější (mohutnější) prsty na rukou a jiní slabší (tenčí)?

Žádná genetika ani tloušťka (tuky)… je to v něčem jiném. A obéznější lidé ani nemívají silnější prsty.
Všiml jsem si, že ti, co pravidelně pracují namáhavěji rukama, tak mají snad vždy silnější prsty. Taky jsem si všiml, že ti co už delší dobu posilují, mají kromě svalů větší i prsty. I starší muži mají mohutnější prsty, než mladší hoši (často, ale ne vždy). Ti mají jen kosti a kůži (jako ženy), takové tenké.
Čím to může být, protože na prstech přece nejsou svaly, ne? A šlachy nemohou nabýt objem jako svaly, tak mi to pořád vrtá hlavou.
Totéž by se dalo říct třeba i o krku, ale tam alespoň jsou svaly a existují i speciální cviky na procvičení krčního svalstva a jeho zmohutnění.

Odpovědi
autacek

To se řídí podle penisu, na vyvrácení této teorie budeš ještě muset trochu zapracovat na výzkumu.

Jinak je to pochopitelně dáno geneticky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.