Avatar uživatele
Zlatý

Proč mají některé avatary ječné zrno?

Třeba hned ten první zleva ve druhém řádku.

http://3x.cz/…
Doplňuji:
Axl: Ale nebudem se tu přece handrkovat, co takhle udělat smír a povědět si navzájem co se nám na tom druhém líbí, hm?
Tak mně se třeba líbí ten tvůj styl opožděného doplňování odpovědí.
Není to rozhodně poprvé, co jsem to u tebe zahlédl, že nejdříve normálně slušně odpovíš na otázku, počkáš si až dostaneš osum palců,
a pak přidáš (doplníš) nějakou u narážku na tazatele ve smyslu že je to omezenec, přičemž ta otázka už je opalcovaná osmi lidma,
takže to nakonec vypadá ne že těch osm lidí souhlasilo s tou tvou původní odpovědí, ale že souhlasilo s tím že je tazatel pitomec.

Skutečně čistá práce. Umění manipulace ovládáš prvotřídně, to ti musím uznat, je vidět že my ostatní se ještě máme co učit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Tazatel možná nezná symboliku avatarů. Jedná se o jediný typ, který má význam mrkajícího avataru. Podobně mají zaběhnuté detailní významy i např. smajlíci, viz mrknutí odpovídá znaku: ;-) - středník, pomlčka, závorka.
Doplňuji:
P.S. Namísto kritické všímavosti by stačilo zapracovat na netiketě
a základní počítačové gramotnosti.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

ječné zrno vypadá jinak , ten dotyčný/á/ na tebe hází očkem ....to sis nevšiml.Lépe se dívej kolem sebe.


Avatar uživatele
Bronzový

protože stojí v průvanu


Avatar uživatele
Zlatý

zajímavé je pro mě jen to doplnění, otázka jako taková ne, ale samozřejmě Avatar co má přivřené levé oko, tak mrká již bylo řečeno..


Avatar uživatele
Pokročilý

Avatar nemá ječné zrno, ale mrká ;-)

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Díky za poklonu, až na to, že si poněkud protiřečí s následným textem. Chápu, že je těžké přiznat vlastní chyby, zvlášť vzhledem k mužské ješitnosti. Leč možnosti máme všichni stejné, záleží jen jak s nimi naložíme. Pravidla jsou stejná pro všechny. Doplnění jsem uvedl dodatečně, ne opožděně, proto se to také jmenuje doplnění odpovědi, navíc bylo v průběhu bodování a to oceňuje "užitečnou" odpověď - viz zásady bodování. Pokud bys měl reálné obavy z rizika doplnění, mohl ses preventivně bránit uzamčením otázky, jenže to by nebylo demokratické a napovídalo cosi o obavách před pravdou až zbabělostí. Doplnění bylo v obecné rovině, nikdo nebyl jmenován, mám důslednou praxi v rozdílu mezi žalovatelnými a nežalovatelnými formulacemi. Jak sis to vztáhl na sebe, je čistě tvůj problém.
A na závěr, nikdy jsem nesměřoval k handrkování, naopak jsem zastáncem otevřené polemiky s jasnými a pádnými argumenty bez taktizování a pokrytectví. Protějšek respektuji, byť s ním nemusím vždy souhlasit, každý máme právo na svůj názor a nemůžeme tudíž totéž právo upírat ani těm druhým. Názory mohou být různorodé, ale pravda by měla platit jen jediná.

Avatar uživatele

anonym

P.S. Komolení nicku nepatří mezi slušné projevy netikety a zbytečně pisatele dehonestuje.

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

Nesnažil jsem se tě nějak komolit, jen sem tu někde četl, (možná jsi to dokonce psal ty sám, teď nevím) že máš vysokoškolské vzdělání, tudíž jsem předpokládal že se bude jednat o nějaký akademicko-vědecký (to mám z wikipedie) titul a protože na internetu všem tykám, záměrně jsem ho vypustil. Vypadalo by to hloupě a dost možná i drze, kdybych ti tykal a zároveň tě oslovoval titulem.
A proč na internetu lidem tykám snad vysvětlovat nemusím (přesto vysvětlím), je to proto abych mohl s každým jednat jako rovný s rovným a mohl být ke všem ve všem naprosto upřímný.
Co je to netiketa nebo dehonestovat sice nevím, ale zřejmě si mi tím chtěl povědět, že tě to nějakým způsobem urazilo. Nebo ne?
Budu si to muset najít v Gottwaldově slovníku pro nevzdělance.

Avatar uživatele

anonym

Abychom to nějak uzavřeli, mám ČVUT, nick je pouhá spřežka z mailové adresy a titul jen připomíná, tykání na netu je v pohodě, usnadňuje bezprostřednost ve virtuální komunikaci, netiketa je etiketa na netu a dehonestovat je eufemismus výrazu shazovat se. Oslovení mne nikterak neurazilo, jsem tolerantní liberál, jen se nepoužívá, protože nick má svůj nezaměnitelný význam řetězce znaků, podle něhož se používají programové vyhledávače. Při komolení dochází k záměně a výpadku filtračních parametrů.
Při oslovování je zaužívané: ad - a následuje nick v nezkreslené podobě.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4945
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2420
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1497

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.