dust8

Proč mají na úřadech práce v kancelářích, kam si sedají nezaměstnaní, připevněné židle řetězem?

On snad někdy někdo tu židli dokázal propašovat až ven?

Nejlepší odpověď
Malvína

Možná už někdo nezaměstnaný zkusil po pracovníkovi ÚP židli hodit. Tak je pro jistotu přidělána napevno.

Další odpovědi
Drap

Z bezpečnostních důvodů, aby někdo nepoužil židli jako nástroj pro ničení zařízení a personálu.

da ny

Kolik úřadů jste obešel na území ČR?
Pašovat nikdo nic nemusí, z.ejmě se u vás ÚP setkal s krádežemi.
U nás lavice ani židle přidělané řetězy nemáme. V „čekárně“ před kancelářemi,
ani u stolu, kde je možné vyplňovat tiskopisy/žádosti.

annas

I když na ÚP nechodím, nikde jsem se v žádné kanceláři í nesetkala s židlemi připevněnými řetězem. Zřejmě chodím na „klidnější“ místa.

K čemu jsou židle připevněné?

Setkávám se s tím,. že všechny židle jsou něčím spojené např. na chodbách, nebo venku u posezení předd restauracemi.

Ale v místnosti? Zřejmě některý rozlícený nezaměstnaný chytl židli a hodil ji třeba na stůl, nebo na skříň a zničll nábytek.

Asi zaměstnanci reagují na špatné zkušenosti, chrání tím možná ohrožení na životě, pokud by hozená židle skončila i na hlavě pracovníka.

dust8

Malvína: :D To bych se ani nedivil. Věšák tam ale myslím na řetězu neměli, takže třeba někdo příště zkusí hodit věšák? I když s tím se v tom malém prostoru asi dost blbě manipuluje a než by se tak stalo už by dorazila ochranka.