Michal Kole

Proč mají lidi hlavně doma psi a ne třeba nějakého malého delfína v akváriu ?

Odpovědi
zzzzz

Psa nemám, mám akvárko 55litrů a delfín se mi tam nevleze. Tak tam mám paví očka, mečovky, panceřníčky, šneky a jiné malé rybky.
Byty v čr mají zhruba 70 metrů, a nějak si neumím představit, jak by tam takové akvárko na delfína nacpali.

zjentek

lidi lidi, pořád jen lidi, ale mrkněme na to taky z opačného pohledu- delfín má rád hejno a inteligenci hejna ..psi ve smečkách na tom byli taky lépe. Proč chceš pořád něco živého mít? Vzpomeň na Dana, jak to končívá a upevni pouto s ufounkem, máte k sobě mnohem blíž, než s živými ,)

Andre5000

S delfínem by se špatně chodilo na procházku. Obojek by mu klouzal s krku…

Louise:3

Tak otázka.
Myslíš si,že ti delfín půjde na procházku?
Nebo bude hlídat dům?
Budeš se s ním mazlit,kartačovat hoo.apod.?

marci1

Delfín patří do moře a žije ve stádech. Do bytu je tedy vhodný pes, věrný kamarád člověka. 🙂

Jsemtady

Pes je proste neuveritelnej pritel. Vzdycky se na panicka tesi, rad se pomazli, pohraje. Pes te bude mit rad at jsi jakej jsi. Zadne jine zvire neni takto verne. Delfin ma radeji svobodu v oceanu, kocky jsou toulave a panovacne atp. Jen pes je vzdy vernej mazel 🙂