Lgee

Proč mají lidé známost na jednu noc a jsou nevěrní?

Proč jsou lidé nevěrní, i když jsou v dobrém vztahu, známost na jednu noc je snad ještě horší, když chci mít sex tak aspoň s někým koho mám aspoň trošku rád, celý to nechápu, fakt sem výjimka která by bez citů nemohla mít sex?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ano si hodně raritní výjimka

„Vztah na jednu noc“ a ještě stihnout být nevěrný?
To je podle mne opravdu rarita!!!

[Jak někdo může sexu na jednu noc říkat „známost“???
Slovo zámost mám ve spojení s dlouhodobým vztahem.]

Další odpovědi
da ny

Ano si hodně raritní výjimka

Možná v sobě máte mnoho emocí a otázka je položena zmateně…
Pud, touha, alkohol, nespokojenost a zvýšený, neovladatelný sexuální apetit aj., snadno přivede některé jedince k sexu na 1 noc.

Mícháte jablka s hruškama ;).

Pokud jde o nevěru.
Co je horší, „známost na jednu noc“, nebo paralelní vztah/y „s někým koho mám aspoň trošku rád“.....?

dubraro

Má to víc lidí.

Odpověď hledej v evoluční biologii.

hapiky

Má to víc lidí.

Může za to ta nešťastná touha. Pro ženu to je přítel na telefonu, pro muže žena co neumí říct ne!

Anthonios

Má to víc lidí.

jáára

Má to víc lidí.

Radej žiju se psem.

Kryšpín

Má to víc lidí.

Poněvadž neovládají svoje pudy, když se dostanou do vedoucí pozice, neb politiky, tak je to vynikající psychopat, hrk sem hrk tam

anonym

Má to víc lidí.

Je to dáno tím že ve vztahu se vám prostě stýská po té možnosti objevovat ženu od úplného začátku se vším co k tomu patří, se vším tím bláhovým tápáním a idealizováním si protějšku, a protože ve vztahu to není možné, rozbili byste si tím rodinu což určitě nechcete, může se snadno stát, že dáte za vděk alespoň zrychlené iluzi něčeho takového v podobě jednodenní avantýry, což vám v té chvíli asi i pod vlivem alkoholu připadá neškodné, ale ráno se budete nenávidět 🙂. Každopádně je to určitě častý jev … vlastně je lidsky pochopitelný, a jsou páry kteří i takovou situaci si umí vyříkat a překonat ji.