Avatar uživatele
Registrovaný

Proč mají lidé typu Milana Kohouta pocit, že jejich názor je nadřazený názoru většiny populace?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Protože si myslí, že oni vědí všechno lépe než ti ostatní.
On to není jen Milan Kohout, ale Václav Klaus, Miroslav Kalousek a ostatní lidi co volí modré ptáky.
Už několikrát byly besedy s moderátorama diskuzních pořadů, kam měl přijít Klaus.A oni vypravovali, jak je Klaus arogantní, chtěl vědět kdo tam bude jako další host a odmítal přijít do pořadů když tam byli lidi, kteří mu jak v parlamentě, tak i jinde oponovali.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

to si myslí kdekdo dokud nedostane od života pár pořádnejch přes hubu...Venca Tuneldědek Neomylný První nás zadlužil do konce Světa, nikdy neřídil ani nádražní bufet, bankrotář...ostatní jmenovaní toť ubozí diletanti, paraziti, vyžirkové


zorro, úžasná ta Tvoje černobílá logika...kdo nesouhlasí s tím českým bordelem tak je automaticky komouš, socka a lempl. jo ? cos v živote dokázal ty, supermane ? tak se nám pochlub...


Avatar uživatele
Pokročilý

Tady máš klasický případ myšlení lidí typu Milana Kohouta.
Komunisté Lahny a lexx taky v životě nic nedokázali a proto pro ně budou všichni ostatní úspěšní třídní nepřátelé, které je potřeba zavřít, popř. popravit a pak se jít ožrat na jejich pohřeb


Avatar uživatele

Jste lepší,protože Kohout je slavnější.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Nechápu proč se na Kohouta ptáte zrovna vy?Vždyď vy dva jste jako otec a syn(myšleno duchovně a bez urážky).

Avatar uživatele

anonym

pro zorro
Jenom přikyvovači modrých ptáků nedokáží snést kritiku a napadají své protivníky vulgárními slovy, což jak vyidím, jsi i ty.
Na rozdíl od tebe já jsem toho už v životě odpracoval asi víc jak ty (kolik směn máš na odpracováno v dolech, kolik 16ti hodinových směn máš odpracováno na určitých výrobcích, kolik máš vychovaných dětí?)
Komunistům jsem vždycky nadával a NEBÁL jsem se je kritizovat na schůzích, protože jsem věděl, že jako dělníka mně NIKDY nevyhodí, protože komunisti dělníky potřebovali.
Dnešní politici typu Václava Klause dokázali akorát toto:"Poznali jsme, že česká privatizační cesta nemůže být čistá, protože tady není nikdo, kdo vyndá dvě miliardy a něco si koupí. (…) A třetí cesta byla nechat banky půjčit úvěry, které se nesplatily. Byla to třetí cesta a vlastně jediná, když krádež nebudeme brát jako oficiální cestu.My jsme si to spočítali, že není jiná cesta než do toho zatáhnout banky, aby našim lidem půjčily. I když to někdo zaplatí a jiný ne. A nezaplatilo se toho hodně, odepisovaly se stovky miliard. Asi v roce 1993 se banky poprvé oddlužily, poněvadž tam byly i staré úvěry, co vznikly za komunismu. To bylo prvních zhruba 50 miliard. Ale pak se ukázalo, že se za pět let kapitalismu udělaly desetkrát větší dluhy."
A největší zastánce této cesty byl právě KLAUS.
Toto o něm prohlásil spolupracovník Stráský, který Klausovi POMÁHAL tuto reformu provést.
A třídní nepřítel je pro mně podnikatel, u kterého jsem pracoval 1 rok na tři smyny a za půl roku mně NEDAL VÝPLATU, což mně komunisti nikdy neudělali.A vlastně za moji výplatu ( a 50 ti dalších lidí) budoval své přepychové sídlo a kupoval auta za milion.A my jsme se o SVÉ VYDŘENÉ PENÍZE MUSELI DOMÁHAT U SOUDU.

Avatar uživatele
Pokročilý

zorro

Lahny, co ty jsi v životě udělal, to by dal bezrukej na skříň.

Avatar uživatele
Zlatý

led

zorro, mýlite sa. Práve vďaka ľuďom ako je lahny, bolo možné po roku 1989 mať čo rozkradnúť. Bez nich by nebolo nič z čoho privatizovať

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3915
Zlatý Drap 2388
Zlatý led 1689
Zlatý marci1 1316
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1190
Zlatý Kepler 977
Zlatý mosoj 864
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.