zjentek

Proč mají lidé tajnosti?

Nebylo by mnohem příznivější, kdyby se mezi sebou vyjadřovali způsobem, kterým by „odtajnili“ naprosto vše?

A zanikla by tímto způsobem lež?

Odpovědi
Kepler

Ano, takovým způsobem by lež mohla skutečně zaniknout, bohužel je to nereálná a utopická myšlenka. Nesměli by existovat lidé, kteří by toho okamžitě zneužili a neudělali z tebe toho nejubožejšího z ubohých. Proto nekonečné díky za to že můžeme lhát nebo aspoň zatajovat. Moje nejoblíbenější odpověď na vlezlé dotazy je: jo, já ti to řeknu a ty to všude vykecáš. A vztyčím prostředníček.