Autista

Proč mají lidé pořád potřebu někoho hanit, ponižovat, pomlouvat a dělat si jiné naschvály ?

Jedná se o zkrat v mozku, nebo snad nějakou formu potřeby/zábavy ? Dělá to dotyčným lidem dobře, když můžou bezdůvodně bezinteligentně něco zhanit npř. příspěvek na otázkách ? FOTKU JSEM NAŠEL NA GOOGLU https://www.go­ogle.cz/?hl=cs KONKRÉTNĚ NA PIXABAYI https://pixaba­y.com/cs/photos/psi-hr%C3%A1t-pl%C3%A1%C5%BE-nebezpe%C4%8Dn%C3­%A9-%C3%BAtok-zub-1345211/.

Odpovědi
Ametyst

Mám takovou teorii, ze takoví lidé nemají dost svých vlastních starostí.

Kepler

No, existuje taková sorta lidí s omezeným intelektem a nic s tím nenaděláš. Já jsem se letos kvůli takovým primitivům, co mně pomlouvali a dělali mi naschvály, raději přestěhoval a mám svatý klid.

Edison

Pro některé je to zábava, nebo dokonce i profese. Říká se tomu TROLLING.

zjentek

Normální, zdraví lidé jsou vcelku podlí. To vidíme ve svém běžném životě, když jsme třeba autisté, nebo tak…

elkon

Mají to v povaze. Jen poznámku, pokud někdo o jiném říká pravdu, není to pomluva i kdyby se mu to „desetkrát“ nelíbilo.

kelley

Touhu ponižovat a hanit mají lidé, kteří se vnitřně cítí méněcenní a snaží se tak sami sebe přesvědčit o své domnělé nadřazenosti nad ostatními.

Rokio

Edison: Jako čisté synonymum bych to nepovažoval. Existují i dobří trollové. Někteří trollové se snaží pouze pobavit a dělat si z jiných legraci, ale ne přímo útočit. To máš jako se slovem žoldák. Existují zlí žoldáci a dobří žoldáci. Příkladem fiktivního dobrého žoldáka je Lee z RPG hry Gothic.

Edison

Já taky neměl na mysly všechny trolly. Ale jsou tací, o kterých jsem psal. Zrovna tuhle byl o trollingu docela zajímavý dokument někde v bedně.