Dismas

Proč mají jehovisti takový specifický hlas?

Například v tomto videu: https://youtu­.be/D4FBNnZMOf­M?t=18s

Nejlepší odpověď
iceT

To bude spíš tónem hlasu, takovým uspávacím, aby člověka uklidnili a oblbli,jak to dělá uspávač kober. Agresivním a naléhavým tónem by člověka akorát varovali, aby byl ve střehu.
Kdysi jsem byla nucena poslechnout si jakési cd, kde nějaká máňa dookola furt žvatlala cosi o kvalitě života, a opakovala to skoro v každé své větě, nuda to byla, nebetyčná nuda.

Další odpovědi
Agneta

Spíš ses měl zeptat, proč mají Jehovisté ty jejich specifické obličeje. Já je poznám už na dálku, ti co mají už více vymyté mozky, se z toho už asi jen tak snadno nedostanou, ti s normálním výrazem obličeje snad ano:DDD

palmal

Mi zase pripada, ze maji specificke obleceni.

Kelt

Hlas má každý člověk specifický, ale když Jehovista prohlásí, že je Jehovista, tak má specifický výraz v očích, postoj a podobně, možná i hlas.

BANAN93

myslí si, že jsou nejmoudřejší, nejhodnější a prostě svatí a to video je dost velká kravina – ten hlas (jehovista) si myslí, že jeho argumenty jsou nejlepší a neotřesitelné – přitom tam kecá hovadiny a na všechny jeho otázky je odpověď

zjentek

Bo maju i specificky slovnik ..u nas maju aji haviři specificky slovnik a ku temu maju tež ten spacificky hlas.