Avatar uživatele
Dismas

Proč mají jehovisti takový specifický hlas?

Například v tomto videu: https://youtu­.be/D4FBNnZMOf­M?t=18s

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 2986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

To bude spíš tónem hlasu, takovým uspávacím, aby člověka uklidnili a oblbli,jak to dělá uspávač kober. Agresivním a naléhavým tónem by člověka akorát varovali, aby byl ve střehu.
Kdysi jsem byla nucena poslechnout si jakési cd, kde nějaká máňa dookola furt žvatlala cosi o kvalitě života, a opakovala to skoro v každé své větě, nuda to byla, nebetyčná nuda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Spíš ses měl zeptat, proč mají Jehovisté ty jejich specifické obličeje. Já je poznám už na dálku, ti co mají už více vymyté mozky, se z toho už asi jen tak snadno nedostanou, ti s normálním výrazem obličeje snad ano:DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
palmal

Mi zase pripada, ze maji specificke obleceni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Hlas má každý člověk specifický, ale když Jehovista prohlásí, že je Jehovista, tak má specifický výraz v očích, postoj a podobně, možná i hlas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

myslí si, že jsou nejmoudřejší, nejhodnější a prostě svatí a to video je dost velká kravina – ten hlas (jehovista) si myslí, že jeho argumenty jsou nejlepší a neotřesitelné – přitom tam kecá hovadiny a na všechny jeho otázky je odpověď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bo maju i specificky slovnik ..u nas maju aji haviři specificky slovnik a ku temu maju tež ten spacificky hlas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek