Proč mají holky pravidlo, s bývalým kámošky se nechodí? Co když poruší pravidlo? Co se stane? mosoj, rejpni si.

Nejlepší odpověď
Moniccc

Prostě proto, že se bojí o to, že by přišli o kamarádku. Je jedno, jestli jejich kamarádka k tomu svému bývalému něco cítí nebo ne. Prostě to tak je.. Je to pravidlo. Holkám to vadí a jinak se to vysvětlit nedá :)
Doplňuji:
*přišly

Další odpovědi
ponovotny

taková pěkná otázka a úplně jsi to zabil tím „mosoj, rejpni si“.
Doplňuji:
jsem doplnil odpověď do diskuze tak si to tam přečti ;)

ponovotny

tyjo česílko možná žes ale udělal dobře, žes tam přidal to s tím rejpáním. To vypovídá i o tom, že všechno zlý je pro něco dobrý (jak tu někdo nedávno řešil). Původně jsem chtěl napsat dlouhý článek o tom jaké důvody k tomu jsou a že to tak zdaleka nevidí jenom ženy a bla bla bla. Když však o tom přemýšlím tak mě napadá, že vlastně pokud by mělo jít o vztah který " k něčemu bude" (takový který vydrží a bude mít smysl) tak to „pravidlo“ sice dotyčná osoba bude řešit, ale nebude nic špatného (spíše naopak) když dá přednost vztahu. Samozřejmě kvůli milostnému románku nemá cenu si pokazit vztah s kámoškou. Možná ale má vztah který vznikne takovouhle zápletkou větši šanci být … . Teď ti přesně neřeknu jaký, ale mám dojem, že mu to něco přinést může. ;)

anonym

ponovotny, aby mohl mosoj zase napsat, to je zase bejkovina.

gagaga

cesilko, ale snad to nemyslite vazne ?
tedy : ja si myslim, ze mosoj to nemysli nikdy vazne
je to jeho takovej styl humoru
alespon tedy myslim :)

  • iv-

huxa

I ty jeho komunistické choutky? 🙂

gagaga

kazdej ma nejaky .. :p
ale je pravda, ze v politice se neshodneme asi nikdy ..
:(
ale podle toho ja charakter cloveka neposuzuji ( neodsuzuji ) ..
jen je mi lito, ze z nekterych prispevku ( at uz od kohokoliv ) obcas citim, ze si bohuzel nekdo mysli, ze pokus si clovek nenakradl, nebo nekoho nepodvedl, tak neni mozne mit " poctive " vydelane ( v dnesni dobe ) penize
a ja sama za sebe muzu odprisahnout, ze to tak jde ..
proto asi i koukam na dnesni dobu " jinacima ocima "
:)
jsem za ni stastna a vdecna ..

  • iv-