Avatar uživatele
anonym

Proč mají holky pravidlo, s bývalým kámošky se nechodí? Co když poruší pravidlo? Co se stane? mosoj, rejpni si.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Ladič pian, gagaga před 3527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Moniccc

Odpoveď byla označena jako užitečná

Prostě proto, že se bojí o to, že by přišli o kamarádku. Je jedno, jestli jejich kamarádka k tomu svému bývalému něco cítí nebo ne. Prostě to tak je.. Je to pravidlo. Holkám to vadí a jinak se to vysvětlit nedá :)
Doplňuji:
*přišly

Upravil/a: Moniccc

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

taková pěkná otázka a úplně jsi to zabil tím „mosoj, rejpni si“.
Doplňuji:
jsem doplnil odpověď do diskuze tak si to tam přečti ;)

Upravil/a: ponovotny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ponovotny

tyjo česílko možná žes ale udělal dobře, žes tam přidal to s tím rejpáním. To vypovídá i o tom, že všechno zlý je pro něco dobrý (jak tu někdo nedávno řešil). Původně jsem chtěl napsat dlouhý článek o tom jaké důvody k tomu jsou a že to tak zdaleka nevidí jenom ženy a bla bla bla. Když však o tom přemýšlím tak mě napadá, že vlastně pokud by mělo jít o vztah který " k něčemu bude" (takový který vydrží a bude mít smysl) tak to „pravidlo“ sice dotyčná osoba bude řešit, ale nebude nic špatného (spíše naopak) když dá přednost vztahu. Samozřejmě kvůli milostnému románku nemá cenu si pokazit vztah s kámoškou. Možná ale má vztah který vznikne takovouhle zápletkou větši šanci být … . Teď ti přesně neřeknu jaký, ale mám dojem, že mu to něco přinést může. ;)

před 3526 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ponovotny, aby mohl mosoj zase napsat, to je zase bejkovina.

před 3527 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

cesilko, ale snad to nemyslite vazne ?
tedy : ja si myslim, ze mosoj to nemysli nikdy vazne
je to jeho takovej styl humoru
alespon tedy myslim :)

  • iv-

před 3526 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
huxa

I ty jeho komunistické choutky? 🙂

před 3526 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

kazdej ma nejaky .. :p
ale je pravda, ze v politice se neshodneme asi nikdy ..
:(
ale podle toho ja charakter cloveka neposuzuji ( neodsuzuji ) ..
jen je mi lito, ze z nekterych prispevku ( at uz od kohokoliv ) obcas citim, ze si bohuzel nekdo mysli, ze pokus si clovek nenakradl, nebo nekoho nepodvedl, tak neni mozne mit " poctive " vydelane ( v dnesni dobe ) penize
a ja sama za sebe muzu odprisahnout, ze to tak jde ..
proto asi i koukam na dnesni dobu " jinacima ocima "
:)
jsem za ni stastna a vdecna ..

  • iv-

před 3526 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek