dust8

Proč mají emzáci jen 8 prstů? Viz Alzák.

Tvl já napsal prvně prsů :D Opraveno.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jednou to vysvětlovali animátoři >>> pět se moc blbě kreslí a tři je málo …

Další odpovědi
marci1

Proč? Přece proto, že je „Alzák“ mimozemšťan a ti jak známo mají celkem 8 prstů.
http://www.za­hadyzivota.cz/clan­ky/meli-cernou-krev-ctyri-prsty-a-podlouhle-hlavy-predkove-peruanskych-indianu/
🙂

Edison

Jde o druh. Ne každý emzák má 4. Aliendrone má na každym chapadle jiný počet. 😁