peterd108

Proč mají Cigáni výhody?

Město jim pořád na něco přispívá (na nájem,..) a nepracují.
Doplňuji:
tedy většina (jeden z tísíce pracuje)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Protože jim to umožňují naše zákony, které schválili politici, které jsme do jejich funkcí dosadili my. Takže si za to můžeme sami ☹

Další odpovědi
iceT

Protože si umějí vydupat a vyřvat to,o čem se nám běžným smrtelníkům ani nezdá a potažmo ani nevíme,na co např.nárok máme.Oni to vědí,proto toho zneužívají.

lukas.zmizik

dle jakého zákona mají cigáni výhody?

Drap

Podle zákona žádné výhody nemají. A jaká je skutečnost závisí vše od lidí.

Mirdas

Neboť na tom velice úspěšné parazitují mnoho dalších složek, které se tváří že jim pomáhají k začlenění do společnosti.
_

Awe

Protože jsme rasisti :D

bububabu

Musejí jim dělat výhody poněvadž by je romové zažalovali za rasismus a toho se naši bojí protože by se to určitě dostalo do zahraničí a tam jsou na to moc háklivý. Nehledě na to že hádat se s jedním romem znamená hádat se s dalšími 50 romy, kdo by do toho šel? Myslím že bohužel jen málokdo…

Kelt

Opravdu mají výhody? Nechci se nikoho zastávat, zvláště ne Cikánů. Aby to nebyla informace typu jedna paní povídala. Někdo by měl za to být zodpovědný. Při různých demostracích jsou chráněni policií, která se řídí heslem. Pomáhat a chránit.
A tak bych mohl uvést další argumenty. Kdo tuto menšinu financuje a kdo za tím stojí?

NikkiHeat

Protože perfektně ovládají jak aktivní agresivitu tak pasivní agresivitu. Dále je to tím, že systém nedostatečně chrání ty jenž o různých dávkách rozhodují. Oni jsou to různé řečičky ale ve finále úřednice co má 45 kg i s botama musí samotná v kanceláři odporovat nevzdělanému a agresivně vypadajícímu individu. Je ti jasné jak to dopadne. Tu máte všechno a hlavně vypadněte.

zzzzz

Admin tě neblokl?