Smackdown

Proč mají černoši větší penis než ostatní muži?

Proto černoši dostanou každou ženu do postele, že žena ví, jaké má nádobíčko?

Nejlepší odpověď
led

Pomýlil ste si stránku.
Obráťte sa na stránku MUDr.Uzla a MUDr.Mlčocha http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/zabava/tex­ty-tipy/sexuologicka-poradna-online-mudr-radim-uzel

K naivnému dodatku:
Hladnému sa o jedle sníva… o čom sa sníva vám, zvedavec Smackdown, asi nemusím typovať…

Další odpovědi
marci1

Je to rasou. Ale Češi na tom také nejsou nejhůře. 🙂
https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/280337-cesi-ve-velikosti-muzskeho-prirozeni-patri-ke-svetove-spicce.html

Kepler

To okoukali od slonů, aby se mohli najíst i bez pomoci rukou. Ale nějak to nedotáhli do konce. Oni ti černoušci jsou stejně nějak pomýlení, i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Malej, ale šikovnej, ne?

anonym

Nemohu souhlasit, v minulosti jsem pracoval ve Velké Británii a na tohle téma jsme už měli dokonce i debatu ve firmě a jeden spolupracovník z Nigérie vysvětlil sám, že to tak není, je to skoro stejné jak u bělochů, holt řekl, že každého pán bůh obdařil podle uvážení, takto budou mít i Afroameričané, Kubánci…✌

Altair-AC

Mají za to jinou daň 🙂 černou pleť 🙂

Asi uzavřeli s bohem dohodu: černá pleť za velký penis!

My jsme bohužel tuto možnost neměli.

dubraro

Protože černošky mají větší … ehm, dámské přirození.

Není to nádobíčkem. Současné ženy naší civilizace si své muže v podstatě zničily, tím že je přinutily chovat se podle feminismu, genderismu atd. Jenže podvědomě chtějí muže, který se chová jako muž. A to splňují muži z jiných kultur, například i afričtí černoši.

zjentek

Jo? A kde sto viděl?

anonym

Geny … a buď rád že nejsi asiat měl bys ho ještě poloviční.

dubraro

Kepler:
… jen nesmí být příliš velké jeviště.