Proč mají být mobily ve škole během vyučování v tašce, když z tašky ho ukrást je mnohem lehčí než z kapsy u kalhot?

Nejlepší odpověď
Ella

Mobily ve škole nemusí být v tašce, to vám řekl kdo? Mobil musí být při vyučování vypnutý, jedno kde ho máte.
Samozřejmě mít ho na lavici je provokace, stejně tak mít ho v kapse při písemce…

Další odpovědi
WeeBear

Nás na začátku střední strašili také tím, že mobil musí být vyplý v tašce. Myslíš, že to někdo ale dělá?

.. Je to naprostá hloupost. Chápu, že učitelé nechtějí, abysme hodinu narušovali např. psaním esemesek, ale jsou to naše osobní věci, ručíme si za ně sami, podle školního řádu, takže je naše věc, jestli máme mobil v tašce, nebo v kapse, pokud ovšem opravdu nenarušujeme hodinu.

arygnoc

na co ti je ve škole mobil?