Elda Trnimir

Proč mají Asiatky menší zadek, než Evropanky a naopak Brazilky, příp. Afričanky ho mají velký?

Zajímalo by mě prostě, proč tomu tak je. Nikde se o tom člověk nedočte, pouze to, že to tak prostě je- ale mě by zajímalo, jestli někdo nezná důvod?
Doplňuji:
Zjistil jsem, že to může být třeba tím, že některé kultury (např. asijské) netrpěly v minulosti hladem tak moc, jako některé ostatní (africké) a proto jejich obyvatelé neměli potřebu ukládat tuk do zadku (obdoba toho, když velbloud ukládá tuk do hrbu), což se projevilo i genetickou determinovaností tvaru hýždí asijských žen. Mohl by to být jeden z důvodů.

Nejlepší odpověď
Kelt

Důvod existuje (+ napíšu/napsáno v odpovědích)

Všechno má svůj důvod. Tady může být důvodem například antropologie. Dělaly se studia podle zařazení žen dle velikosti poprsí a mužů dle délky penisu. Obyvatelé určitých zemích jsou na tom dobře, jiné zase žebříček uzavírají. A to, na co se ptáš je rozdílná kostra. Ale v každé zemi jsou hubené ženské , průměrné i macandy.

Další odpovědi
petra15

Důvod existuje (+ napíšu/napsáno v odpovědích)

A proc jsou nekteré kocky bílé a jiné strakaté? A proc cernosi nejlepsí bezci?
Je to samozrejme- jak píse huxa- evolucí…lidé jsou ruzní…:-))

mosoj

Záhada

Tak já nevím, ale některé češky ho mají jako pivovarský valach a to ho vůbec nemusím měřit. Je jich čí dál tím více. Asi proto že homo pochází z Afriky.

huxa

Důvod existuje (+ napíšu/napsáno v odpovědích)

Je to způsobeno evolucí, Asiaté mají také větší mozek a černoši menší.

terezka0-0

Záhada