Perokur

Proč mainstreamová média píšou většinou prouprchlicky?

Například takový iDnes, všechny komentáře jsou víceméně pro přijímání uprchlíků, o demonstracích proti uprchlíkům většinou vůbec nepíšou a pokud ano, tak vždy vyfotí těch pár nácků, co tam bylo a uvedou nižší počet demonstrantů.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Poněvadž všechna média někomu patří, a koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Cílem je jediné, uklidňovat paniku vznikající mezi lidmi v Evropě. Nevěř médiím a tvoř si svůj vlastní názor z jiných zdrojů, než je iDnes, Nova, Prima atd.

Další odpovědi
střevo

protože sou manipulovaný zezhora.

každej ví, že nejlepší řešení je – je poslat zpátky do Lybie

my za ně nemáme žádnou zodpovědnost

začlenění do naší společnosti vehementně odmítám – co by tady měli dělat ? chodit „do práce“ ? pracovní trh se furt zmenšuje, práce bude furt míň…
jen jalová hlava může bejt pro ten islámskej import

gecco

Proč se nezeptáš šéfredaktora daného média??? – když se ptáš „PROČ – někdo něco??“…

Pokud jde o přijmutí imigrantů – měli bychom*):

  • jich přiměřeně (počet neumím stanovit) přijmout
  • přijatým umožnit začlenění do naší společnosti
  • nepřijaté nakrmit, ošetřit a odtransportovat (jinam, zpět…)

___
…„uvedou nižší počet demonstrantů“… – máš důkaz takového zkreslování a nebo uvádíš jen svůj tendenční názor???
___
*) podle mne