dgfdgf

Proč mafiáni v hodně filmech pijou zrovna whisky?

To by ale ty tvrdý mafiáni klidně mohli pít tequilu, rum, vodku nebo něco, ale pijou whisky.

Nejlepší odpověď
zjentek

No tak si to zkus sám představit- mafián, kterej cucá Curacao Blue brčkem..

Další odpovědi
marci1

Kladní hrdinové pijí nealko, tvrdí drsňáci-mafiáni pijí tvrdé whisky. 🙂

Doplnění: Protože pití whiskey je druh životní filosofie, druh náboženství. Když si objednáte v baru whiskey, znamená to, že víte, co je v životě dobré. 🙂
Zdroj: http://g.cz/10-duvodu-proc-zacit-pit-vic-whiskey/

Emefej

Protože jim griotka ani vaječák nechutná.

Klaproth

Protože si to tak pan režisér přeje.

ivzez

Mafiáni ve filmech pijí čaj,
to jenom divákům se předkládá, že jde o whisky.

A proč?
Přece proto, že to stojí ve scénáři (scénáristé zmíněných filmů sem nechodí
a nikoho z nás nepověřili sdělováním svých myšlenek ani záměrů).

iceT

Ruští mafiózo bezpochyby whisku nepijou, ti mají vodku.