dgfdgf

Proč mafiáni nosej skoro pořád obleky?

Skutečný mafiáni na hodně fotkách i mafiáni ve filmech, všichni nosej snad jenom obleky.

Nejlepší odpověď
Muffz

Budil by snad mafian v kratasech a mikine nejaky respekt? Obleky jsou obleceni pro prave muze, je v nich vznesenost a puvab jako v zadnem jinem obleceni.
Nehlede na to, ze vetsina filmu s mafiany je z dob, kdy byly proste obleky v mode a nosil je kazdy.

A btw dnesni mafiani, at uz v poslanecke snemovne nebo na vedoucich pozicich ruznych firem, taky nosi obleky :) .

Další odpovědi
iceT

V mikině s kapucou a teplákách by nebyli jako mafiáni, spíš jak vemena. Navíc, v 19. století byly v módě obleky, a ne takový mix jako dnes. Navíc oblek, drahý oblek, prezentuje peníze a moc jeho nositele. Teda aspoň na mě to tak působí.

led

Skutoční „mafiáni“ nosia oblečené čokoľvek od rozrhaných oblečení až po drahé značkové. Snahou tých nižšie postavených v hierarchii „zodraných odraných“ je snaha dostať sa medzi „konfekčne oblekových“ až po elitu „drahých značiek“.
V živote sa viac dáva na obal, než na obsah… aj v prípade zločinu draho oblečený „mafián“ je dôveryhodnejší než pravdovravný svedok v otrhaných džínsach

marci1

Muži v oblecích vzbuzují respekt ! 🙂

Nechápavé

Je to seksy :)