jjj123456789

Proč má zzzzz privátní profil?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Abys mě neobtěžoval:-DDD
Doplňuji:
jjj shrneme to:-))
Si ubrečený, máš divnej účes, sklony se sebepoškozovat, nafukovací přítelkyni kterou mlátíš, prapodivné otázky, hodně divné odpovědi, 293 bodů a žádného sledujícího, 43%skóre úspěšnosti:-)))

A nejsi takový sám, tak teď jistě chápeš, proč mám privátní účet:-DDD

Další odpovědi
Alesh

protože já ne

STUDENTKAEVA

Co je ti do toho?

setapouch

Protože si ho nastavila. Ale nemusíš závidět, taky si ho můžeš nastavit.
Doplňuji:
Přemýšlím, jak může mít někdo lepší odpověď než sama zzzzz :D

led

Protože může.

na téma privátních profilů v diskusi

led

na téma všech privátních profilů:

Nejsem zastánce uzavřených – privátních účtů v jejich celém rozsahu. tj. i uzavření přímého přístupu k příspěvkům přes účet (otevřu si uživatele a podívám jeho příspěvky, je to rychlejší než listování přes „domů“).
Ale souhlasím s uzavřením osobních údajů a pošty proti nespratníkom a obtěžujícím.
No nesouhlasím, jestliže poté, takový privátní profil napíše v příspěvku „nepište do odpovědí, ale použijte vnitřní poštu“ Ale jak, když ji má uzavřenou? …

zzzzz

Led já píšu „pokračuj v diskuzi“ 🙂

led

Ano, niektorí (ako aj vy) sa neboja verejnej debaty, ale niektorí nechcú a tvrdia, aby sa debatovalo cez vnútornú (ale uzavretú) poštu, neviditeľne pre ostatných. Oni však aj na vnútornú poštu odpovedajú verejne.

zzzzz

🙂 Já debatuji ráda:-) Vlastně, proto tady jsem:-)))