mokrygorky

Proč má uživatel annas tolik hvězdiček u otázek? A třeba gecco ne? Protože je zlatá?

Některé otázky jsou skoro stejné jako od neznámých uživatelů, ale ty nedostanou ani jednu. Proč to tak je? :D

Tohle není žádná závist. Jen mě to zajímá :)
Doplňuji:
To je sice možné ale to byl jen příklad. Já myslel tak obecně :)

Nejlepší odpověď
gecco

Zřejmě pokládám méně zajímavé (resp. pro méně účastníků zajímavé) otázky…
😉

Další odpovědi
dědapetr

Možná je to tím,že je oblíbená za otázky,ale i za kvalitní odpovědi,slušnos bez útoků a nevraživosti vúči ostatním na odpovědích.

mosoj

Geco, odpověď v duchu doby.
Annas téměř žádné otázky neklade, ale proč to netrvrdit, pleteš se, těch co pamatují lepší stránku tohoto serveru, je tu stále ještě hodně.
Protože ji známe a víme co umí !!!!!!, z doby, kdy Odpovědi byli ještě odpovědi.
Dokonce ani moc neodpovídá a palce dostává !!!! Proč asi ? To je obrovský rozdíl proti tobě.

Doplňuji:
Ivzez. pokud nejsi reinkarnovaná, tak jsi tu moc krátkou dobu, na takovýto úsudek a nemáš pravdu.

To že je to tak, jak to je, je výsledek současné úrovně (neúrovně) těchto stránek.

ivzez

Kolik otázek a odpovědí od Annas jste už přečetl?
A kolik jste mezi nimi našel nezajímavých?

Stejně je to podle mne u Gecca.
Jenže ten občas použije ankteu,
kterou někteří (vččetně mne) „moc nemusí“.

S „kovem“ to podle mne nesouvisí.
Doplňuji:
Nejsem reinkarnovaná.
Soudím podle sebe
(asi zlozvyk …)

iceT

Annas je zlatá právě pro to množství hvězdiček o otázek i odpovědí.

Musí se totiž umět položit otázku(samozřejmě i odpovědět) tak,aby byla zajímavá(a zároveń originální) pro ostatní.Otázka např. Jak sbalit kluka\holku tu je milionkrát a sorry-návod je jen jeden,prostě toho člověka je třeba oslovit,a ne sedět na prdeli jak pecka a čekat až zakořením.Tolik k zajímavosti a originalitě otázek.
A rozhodně nejde jen o známost nebo neznámost uživatele.
Projdi si zdejší poradnu od začátku,vrať se k otázkám položeným před několika lety a srovnej je s dnešními dotazy.Možná ten rozdíl uvidíš.

johana 56

Mělo by platit že znalost mateřského jazyka je důležitá.
Češtinu miluji a nestydím se přiznat,že zdaleka o ní nevím všechno.Annas pro mě neznamená jen přezdívku na Odpovědích.Se svými znalostmi je zdrojem spousty nových a neznámých informací,ke kterým bych se jinak nedostala.Navíc oceňuji její snahu doložit a dohledat tak,aby nic nechybělo.
Konečně by mohlo skončit neustálé řešení,kolik a proč těch hvězdiček a palců dostane.Mnozí z kritiků,neo­vládající ani základní pravidla jazyka,si vůbec nepřipouští,jak lehce se k potřebným informacím dostávají.Stačí zapátrat v archivu.Přijde mi,že je pro ně snadnější ublížit,než poděkovat.

Nemyslím si,že uživatel gecco je méně oblíbený a hodnocený.Zlatý už také byl.
Prostě se vrátil pod jinou přezdívkou,což není zakázáno.
Doplňuji:
Můj příspěvek není jen o češtině.Pochvalu si zaslouží i ostatní kategorie.
Přínosem je přece každá užitečná otázka/odpověď­.Odborná,i ta s praktickými radami, zábavná odlehčí a neuškodí.
Uznání,že jinému pomohla,určitě potěší.Rozhodně lepší volba,než si najít nějaký terč a strefovat se do něj.

Putin

Já to mám takhle ⇒ Pokud má uživatel dost užitečné odpovědi (quentos, annas, Agneta, marci1, gecco, Drap, dědapetr, zzzlatokopka, barbakan, mosoj… ), a nepíše blbosti, tak jejich otázky ohodnotím hvězdou, aby si jejich otázky všimlo více lidí a dostali více odpovědí a to ze slušnosti a na oplátku ;)

da ny

Ptejte se všech těch, kteří hodnotí otázky annas jako zajímavé 😉 a odpovědi palci.
„gecco“ je zde pravděpodobně již „tisíckrát“ zlatý, mění podobu… 😁
Hlavně jeho odpovědi bývají skvělé stejně jako odpovědi annas!

marci1

Každý má právo dát hvězdičku tomu, jehož otázka ho zajímá a z odpovědí na tuto otázku se může dozvědět to, co ještě třeba nezná nebo mu to pomůže v praktickém životě. Já to tak dělám. A zdá se mi, že uživatelé moc hvězdiček uživatelům na otázky nedávají. 🙂

KK1

Protože je tady bodovací zlatá mafie. Schválně, kdo boduje všechny otázky Agnety? A jak se Agneta revanšuje?
Doplňuji:
Agneto, ten palec si klidně strč do prdele, já o něj nestojím.

annas

Děkuji odpovídajícím za pozitivní vyjádření, za jejich pohled na skutečnost.

Obecně. Pokud se někomu nelíbí moje cesta, nemusí ji schvalovat, stačí jen, když ji bude respektovat. Proč? Každý vidí svět jinak …

gecco

Asi tak…
Naprosto souhlasím se smyslem druhého odstavce…
😉

anonym

Leze víc do zadnice než Gecco.

anonym

Jugare, se divím, žes to tady nesmazal. Pardón – nenahlásil.

Agneta

KK1 >>> děkuji za citaci:DDD►jeden čas jsem byla nejcitovanější osobou: stále jen Agneta sem, Agneta tam, Agneta uvádí, Agneta napsala…:DDDDDD
Aby ses to tedy dozvěděl (máš můj souhlas)- musíš zadat anketu: „Jsou otázky a odpovědi Agnety zajímavé?“ A dej pár stupňů – jako vůbec, málo, – až po velmi zajímavé ►a uvidíme:DDD

gecco

Mosoji – koukám, že jakmile zahlídnete „gecco“, spustí se vám přes oči rudá mžurka (pravděpodobně se žlutými kladívečky a srpečky) a přestáváte nejen uvažovat, ale i vidět…
😁

Ivzez je tu od 02/2011, bez reinkarnace…
Fakt jste dokonalej…
😁

gecco

mokrygorky → to koukáš, jak jsi rýpnul do vosího hnízda, co?
😉

gecco

Da ny → jsem tu ´zlatý´ jen jednou (mowla), gecco je teprve má první reinkarnace a ta je stříbrná…
Více podob nenabývám – ale to jen tak, na okraj…
😉

gecco

Mosoji → zkuste si přečíst mou odpověď ještě tak 3×, možná ji pochopíte…
😁
Píšu (významově), že Annas, zřejmě, pokládá zajímavější otázky (a nebo otázky zajímavější pro více lidí), než já… Podobně je to s jejími odpověďmi…
Nechápu, co je na mé odpovědi „v duchu doby“…
Já proti Annas nic nemám, její odpovědi, se kterými souhlasím, oboduju.
😁
Ale budiž – zřejmě byste to nebyl vy, abyste si do mne nerejp´…
Pokud vám to pomůže ke štěští, pak – jen houšť a větší kapky…
😛

gagaga

ja se trosku citim jako " potrefena husa " :)
myslite si, ze by nekdo, kdo by nic nevedel ( nekdo, jako napr. ja ) , mel tolik palcu a hvezdicek jako ma an. ? , nebo : kdo by nebyl oblibeny ?..
u an. tam hraje " roli " proste vice faktoru ..

pak ma i sve " nepriznivce " ( zavistivce ) ..ale je to kazdeho vec, to nekritizuji .., kteri zadnou jeji otazku, ani odpoved nepovazuji za spravnou , tudiz nikdy nedaji ani hvezdicku, ani palecek..ale oboduji vsechny okolo, i za uplne blbosti , ale budou za to mit " odplatu " , tak toho si ceni..
a jeste k tomu maji jeden malinkej " duvod " : at alespon ta an. na par minut " klesne " dolu..
to tady nekdo nazyva : spravedlnost :))

  • iv-

mosoj

Iv . Za to zasloužíš vyfotit.

gagaga

tak ja Vam – me- poslu pres an., jo ? :)