Miluš11

Proc má tolik stránek na FB přes 100 liků?

proč já ne? moje kámoška má asi jen sto přátel a má přes tisíc liků a já mam přátel přes pět set a mam pouhích 20 liků. Moje stránka na FB se jmenuje : Chci ti napsat, víš co? napiš první :3
Doplňuji:
ale já si ji nechci platit a nikdo si ji neplatí tu propagaci

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Prostě má tvoje stránka tak debilní název že se divím že máš i těch 20 liků.
Vymysli něco chytřejšího a přestaň brečet.

Další odpovědi
alenanova79

Pokud myslíš stránky, kterou si založila. Tak buď ji má už dlouho nebo má zajímavý název-obsah nebo si platí propagaci. 😉

anonym

Asi nemáš ty stránky dostatečně lákavé a přitažlivé, když ti je ani ´přátelé´ neliknou…
😁
Tak s tím něco udělej…