samicek333

Proč má tmavé kruhy pod očima?

Babička má tmavý kruhy pod očima, ale že prý není unavená, že prý je měla vždycky, proč je má?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To může mít hodně příčin od nevyspání, špatné funkce ledvin a další a další…

Další odpovědi
Katru7

MYslím že je to nevyspáním nebo stářim…

bolak

málo pije, málo spí..nebo má prostě od přírody špatnej krevní oběh

já když pár dnů nespim tak je mám taky, to se mě pak pořád někdo ptá, jestli nejsem nějakej nemocnej nebo co… kdysi jsem to dokonce slýchával tak často, že jsem na tohle téma dokonce složil písničku

taky se mně to někdy stává, když to se spánkem naopak trošku přetáhnu, nicméně do hodiny po probuzení to jakštakš splaskne ale i kdyby ne, tak co? mývaly má rád každej