Honzucha

Proč má sazka problém s vyplácením výher?

Kam se ty peníze poslední dobou ztrácejí? Asi by to ctělo zavolat FBI pokud to našinci neumí vyřešit.
Doplňuji:
To sem si mohl myslet. Tu už si každý dělá co chce.

Odpovědi
Miroslavst

Polovina vkladů jde na výhry. Druhá polovina je jejich a to je pro ně asi málo.
Tady se ztrácí víc peněz než jen v Sazce. Ani FBI by to nevyřešila.

hanulka11

Pořád mají málo .......kam se asi ztrácejí -podívejte na jejich „sídla“ a každý jich má několik …stejně maji pořád málo.

SajmonModer

Sazka btrzy zkrachuje. Vsaďte se.